ANR6028T102M
MFR.Part #
ANR6028T102M
JLCPCB Part #
C7427142
Package
SMD,6x6mm
Description
1mH 220mA 260mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS