APBD1005-300WTD12
MFR.Part #
APBD1005-300WTD12
JLCPCB Part #
C50325869
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ 30Ω@100MHz 320mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS