APH404030C2R2MX01
MFR.Part #
APH404030C2R2MX01
JLCPCB Part #
C54123708
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
19mΩ 2.2uH 8.5A 9.5A Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS