APBD1005-150WTD12
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APBD1005-150WTD12
JLCPCB Part #
C50325865
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 15Ω@100MHz 50mΩ 550mA 0402 Ferrite Beads ROHS