ANR6045T560M
MFR.Part #
ANR6045T560M
JLCPCB Part #
C7427163
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 1.4A 56uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS