APSWPA6028S3R3NTF
MFR.Part #
APSWPA6028S3R3NTF
JLCPCB Part #
C5363726
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3uH 3.48A 33mΩ 4.15A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS