ANRL252012-3R3M
MFR.Part #
ANRL252012-3R3M
JLCPCB Part #
C7427198
Package
1008
Description
1.35A 1.5A 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS