ANR4030T1R5N
MFR.Part #
ANR4030T1R5N
JLCPCB Part #
C7497080
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 3.6A 5.3A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS