ANRL252010-2R2M
MFR.Part #
ANRL252010-2R2M
JLCPCB Part #
C7427182
Package
1008
Description
1.5A 1.75A 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS