ANR6020T2R2M
MFR.Part #
ANR6020T2R2M
JLCPCB Part #
C7497109
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 3.5A 4.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS