AHW1005F-R10KTF
MFR.Part #
AHW1005F-R10KTF
JLCPCB Part #
C19633960
Description
1.4GHz 100nH 160mΩ 900mA Wire-wound chip inductor ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS