PNR3015-470M
MFR.Part #
PNR3015-470M
JLCPCB Part #
C19634068
Package
SMD,3x3mm
Description
1.45Ω 47uH 580mA 880mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS