AHW1608FE2R2KTF
MFR.Part #
AHW1608FE2R2KTF
JLCPCB Part #
C6808016
Description
103MHz 16 2.2uH 580mA 720mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS