AHW3225C-3R0JTF
MFR.Part #
AHW3225C-3R0JTF
JLCPCB Part #
C19633956
Description
110MHz 20@25MHZ 3.5Ω 300mA 3uH Wire-wound chip inductor ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS