ANR5040T1R0N
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR5040T1R0N
JLCPCB Part #
C7497098
Package
SMD,5x5mm
Description
1uH 5.1A 8.2A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS