ANR4030T101M
MFR.Part #
ANR4030T101M
JLCPCB Part #
C6364803
Package
SMD,4x4mm
Description
100uH 490mA 730mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS