AHW1608F-2R2KTF
MFR.Part #
AHW1608F-2R2KTF
JLCPCB Part #
C6808011
Description
12 180MHz 2.2uH 2.3Ω 280mA Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS