APBE3216-900WTD13
MFR.Part #
APBE3216-900WTD13
JLCPCB Part #
C50326094
Description
-55℃~+125℃ 3.1A 70mΩ 90Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS