ANR4020T101M
MFR.Part #
ANR4020T101M
JLCPCB Part #
C7497070
Package
SMD,4x4mm
Description
100uH 430mA 530mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS