ANR4018T680M
MFR.Part #
ANR4018T680M
JLCPCB Part #
C7427103
Package
SMD,4x4mm
Description
510mA 520mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS