AHW3225F-471KTF
MFR.Part #
AHW3225F-471KTF
JLCPCB Part #
C19634000
Description
2MHz 40mA 42Ω 470uH Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS