ANTC1005-473F4050FB
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANTC1005-473F4050FB
JLCPCB Part #
C52155396
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 100mW 140uA 1mW/℃ 1mm 3s 4050K 4110K 47kΩ ±1% ±1% 0402 NTC Thermistors ROHS