AHW2012FE2R2KTF
MFR.Part #
AHW2012FE2R2KTF
JLCPCB Part #
C6364734
Description
1.04A 12 2.2uH 312mΩ 80MHz Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS