AHW2012F-2R2KTF
MFR.Part #
AHW2012F-2R2KTF
JLCPCB Part #
C6364725
Description
1.5Ω 12 170MHz 2.2uH 350mA Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS