APCW3216-142P2T
MFR.Part #
APCW3216-142P2T
JLCPCB Part #
C6364821
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.4kΩ@100MHz 10MΩ 1Ω 2 220mA 50V 1206 Common Mode Filters ROHS