AHW2012C-4N7JTF
MFR.Part #
AHW2012C-4N7JTF
JLCPCB Part #
C19633917
Description
35@1GHz 4.7nH 6.2GHz 600mA 80mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS