ANR4012T1R0N
MFR.Part #
ANR4012T1R0N
JLCPCB Part #
C7497060
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 2.5A 3.2A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS