ACP160808E1R0MT
MFR.Part #
ACP160808E1R0MT
JLCPCB Part #
C7497004
Package
0603
Description
150mA 1uH 300mΩ 75MHz Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS