APBH3216-221WTD16
MFR.Part #
APBH3216-221WTD16
JLCPCB Part #
C50326234
Description
-55℃~+125℃ 220Ω@100MHz 3.1A 55mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS