APSWPA6045S121MTF
MFR.Part #
APSWPA6045S121MTF
JLCPCB Part #
C5363713
Package
SMD,6x6mm
Description
120uH 629mΩ 770mA 850mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS