AACS773-3ECB200B-PFF-T
Extended
Manufacturer
APSEMI
MFR.Part #
AACS773-3ECB200B-PFF-T
JLCPCB Part #
C44906693
Package
PFF
Description
-40℃~+85℃ 0.1mΩ 1.5us 250kHz 3V~3.6V 5kVrms 6.6mV/A Support ±200A PFF Current Sensors ROHS