AACS773-3ECB200U-PFF-T
MFR.Part #
AACS773-3ECB200U-PFF-T
JLCPCB Part #
C44624189
Description
-40℃~+85℃ 0.1mΩ 0A~200A 1.5us 13.2mV/A 250kHz 3V~3.6V 5kVrms Not supported PFF Current Sensors ROHS