SPD42R-473M
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SPD42R-473M
JLCPCB Part #
C6230035
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
280mA 280mA 320mΩ 47uH ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS