SPD42R-273M
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SPD42R-273M
JLCPCB Part #
C7083606
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
190mΩ 27uH 350mA 350mA ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS