P1812-823J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P1812-823J
JLCPCB Part #
C17489490
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
200mA 267mA 3.648Ω 82uH ±5% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors