HF1008R-181H
MFR.Part #
HF1008R-181H
JLCPCB Part #
C17656381
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.05Ω 180nH 375mA ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS