103R-272HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-272HS
JLCPCB Part #
C17313009
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
1.15Ω 2.7uH 290mA ±3% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS