SP1812-103K
MFR.Part #
SP1812-103K
JLCPCB Part #
C17549692
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
10uH 310mΩ 657mA 802mA ±10% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors