4590R-183J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4590R-183J
JLCPCB Part #
C17365290
Package
Plugin,D11.6xL22.9mm
Description
18uH 22mΩ 3.9A 5.49A ±5% 插件,D11.6xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS