S4924R-681K
MFR.Part #
S4924R-681K
JLCPCB Part #
C17220757
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
450mΩ 680nH 915mA 915mA ±10% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS