4232-333J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4232-333J
JLCPCB Part #
C5500072
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
150mA 33uH 9.2Ω ±5% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors