SP1210-103H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SP1210-103H
JLCPCB Part #
C6681059
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
10uH 410mA 960mΩ ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors