SP1210-471J
MFR.Part #
SP1210-471J
JLCPCB Part #
C5756235
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.44A 1.87A 100mΩ 470nH ±5% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors