4232R-222H
MFR.Part #
4232R-222H
JLCPCB Part #
C7019576
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.2Ω 2.2uH 416mA ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS