SP1008R-682G
MFR.Part #
SP1008R-682G
JLCPCB Part #
C6297308
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.43Ω 282mA 6.8uH ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS