P160-273FS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160-273FS
JLCPCB Part #
C17317362
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.2Ω 27uH 293mA 320mA ±1% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors