SP1008R-271H
MFR.Part #
SP1008R-271H
JLCPCB Part #
C6818668
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.07A 270nH 99mΩ ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS