HF1008R-911J
MFR.Part #
HF1008R-911J
JLCPCB Part #
C17321246
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
2.05Ω 270mA 910nH ±5% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS