5022R-622G
MFR.Part #
5022R-622G
JLCPCB Part #
C17324246
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
470mΩ 6.2uH 830mA ±2% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS