PTKM25R-40SM
MFR.Part #
PTKM25R-40SM
JLCPCB Part #
C5710809
Package
SMD,14.5x14.2mm
Description
25uH 40mΩ 700mA ±10% SMD,14.5x14.2mm Power Inductors ROHS